Kierunek: grafika!

Chodzi o coś więcej, niż ładne logo i spójny instagram. To uzyskasz bez problemu dzięki Canvie, stockom i darmowym szablonom. Gotowe rozwiązania są jednak trochę jak ubrania z sieciówki – na manekinie zachwycają, a w rzeczywistości uwierają pod pachami i drą się po miesiącu.

Twoja marka zasługuje na grafiki i ilustracje szyte na miarę, skrojone dokładnie pod Twoje potrzeby. Wierz mi – tu, na Kreatywnej Stacji Kosmicznej, o ciuchach wie się co nieco. W końcu skafander musi wytrzymać wszystko!

Oferuję Ci wsparcie wizualne w szerokim zakresie. Pracuję z małymi i średnimi firmami, wydawcami, a także z osobami indywidualnymi.

ilustracje

Stworzę ilustracje skrojone specjalnie pod Twój tekst. Dzięki nim przyciągniesz czytelników do swojego bloga, artykułu czy na social media. Chętnie ilustruję abstrakcyjne pojęcia i poezję.

Moim znakiem rozpoznawczym są intrygujące kolory i postacie bez twarzy.

projektowanie graficzne

Stworzę unikalny branding, która odda serce i misję Twojej marki. Zajmuję się też projektowaniem gier i fikcyjnych UI na potrzeby filmów i seriali.

retusz zdjęć

Zadziałam programem do obróbki zdjęć tak, by wydobyć ze zdjęcia to, co najlepsze. Mogę profesjonalnie wyretuszować zdjęcia, dodać do nich efekty specjalne bądź wykonać skomplikowane fotomanipulacje. Zajmuję się też matte paintingiem na potrzeby filmów!